Yeni nesil yer yıkama otomatı ile cok daha kolay ve pratik yer temizliği sağlayacaksınız, kompakt yapısı ile kolayca sürülebilen, sürüş esnasında yer temizliği yapabilen, esnek yapısı ile manevra kabiliyeti sağlayan dar alanlarda bile zemin temizliği yapabilen yenilikci yer temizleme makinası blancus.

iki ayrı su tanki bulunmaktadır, bu su tanklarından biri temiz su içindir, isterseniz bu temiz su içerisine temizleme solüsyonları koyarak daha iyi ve dezenfekte temizleme sağlayabilirsiniz. Temiz su tankından zemine sıvı aktarilir, temizleme makinasının alt kısmında bulunan iki adet fırçaları sayesinde temiz su ile yer, zemin temizliği sağlanır.

Diğer yandan temizlik makinasının emiş hortumu sayesinde kirli su kirli su tankına çekilir.
Böylelikle yer zeminler temiz sulu, fircali bir bicimde temizlik sağlanir, klasik yöntemlerle bu temizleme isi mop setleri ile münkün olsa bile, bu temizlik yönteminin birçok dezavantaji bulunmaktadir, örneğin temiz su ile kirli suyun karışması hijyenik olmamaktadır.

Böylelikle Blancus yer temizleme otomatı kirli su ile temiz suyu ayrı haznelerde bulundurması sayesinde hijyenik temizlik sağlamaktadır.

Ayrica temizlik makinasının altında bulunan zemin temizleme fırçaları sayesinde güclü, etkili temizlik sağlamaktadır.

Blancus yer yıkama makinasının kullanabileceği alanlar genelde orta ve küçük alanların temizliğidir, bunları sıralamak gerekirse: otel lobi yer temizliği, otel parlak zemin temizliği, site ortak alanların yer temizliği, ofis yer temizliği, mağaza zemin temizliği, avm yer temizliği, market yer temizliği